Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MythCraft Zawsze najnowsza wersja! [Survival Games] [Czeste Eventy] [Frakcje] [24/7] [16GB] [60slotów] [No premium]


Stavll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

====================================================================

94067309409697226736.png

de2zjo.gif IP :188.165.206.68:5496

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od bugów, cziterów?

O serwerze na którym administracja zawsze Ci pomoże?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

 

21357252915162551764.png

 

 

de2zjo.gif Adres IP : 188.165.206.68:5496

de2zjo.gif Typ : Survival+WojnyGildi!

de2zjo.gif Ilość slotów : 40

de2zjo.gif Premium : Niewymagane

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Tak

de2zjo.gif White-List : Nie

de2zjo.gif Status : ONLINE!

de2zjo.gif Wersja : 1.4.6

 

66961936987197853286.png

 

HeadAdmin - Stavl

Admin- Jajko58

WebMaster-ppe

93037394287933466565.png

 

Idealnie skonfigurowane i dobrane. Bez bugów.:

SurvivalGames:

Mapa 1:

Lodowa Kraina

64587868148910183501.png00845458528639252386.png21621940020298983157.png46347526202096464264.png

41463181704665100085.png

 

MythCraft

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie 16GB RAM więc nie będzie lagów!

- Na serwerze są organizowane częste eventy takie jak: Spleef, Bossy, Zabij Admina,SurvivalGames i wiele więcej!

- Aby jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę dodane jest kilka aren SurvivalGames

20906769415085963695.png

 

=========================================

Zachecam do komentowania, piszcie do byście chcieli ewentualnie zmienić lub dodać!

b_560_95_1.png
Opublikowano

Mam jedno pytanie do ADMINISTRACJI tego oto nieogarniętego serwera.

A mianowicie za co dostałem bana" o tak:)" Prosze oszybką odpowiedź dzięki.

I pozdrawiam....

 

Żal

 

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Serwer beznadziejny, dostałem bana niespodziewanie, po prostu "ban hammer has spoken". Potem zrobiłem multikonto i się spytałem za co ban. Admin mi odpowiedział (cytuję) "bo to lamus jebany"...

marcin199922.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...